Ostatnie komunikaty:

Cz
Sty
31
2019
Cz
Sty
24
2019
Śr
Sty
16
2019
Cz
Sty
10
2019
Cz
Lis
15
2018

dotacja

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

Oferta specjalna!

Cudowny zakątek Warmii!
Wspaniała okolica:
cisza, spokój!

15 minut samochodem
do centrum Olsztyna!

>>Sprawdź aktualną ofertę<<

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

emapa

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

Korzystamy z dofinansowania…

WFOSiGW-z-napisem-200px

„Uporządkowanie gospodarki
wodno-ściekowej
w Gminie Gietrzwałd etap I”

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Prywatności   

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
    Pliki cookies (tzw. ciasteczka) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
    Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
    Pliki cookies wykorzystywane są w celu:    1) Dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb    2) Tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości    3) Utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła
    W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:    1) niezbędne pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu    pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;    2) wydajnościowe pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu    3) funkcjonalne pliki cookies, umożliwiające zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;    4) reklamowe pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
    W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
    Administrator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
   Poznaj swojego sołtysa!

W Gminie Gietrzwałd trwają właśnie (od początku lutego) wybory sołtysów i członków rad sołeckich. Nasza gmina liczy 20 sołectw, a być może niedługo będzie 21, ponieważ mieszkańcy Rentyn wyrazili chęć oddzielenia się od sołectwa Woryty. Pokrótce przedstawiamy kilku sołtysów.

Biesal

 

* Biesal – Podlejki
Anna Wiśniewska
Biesal 1a,
tel. 89 513 13 21


– Zostałam wybrana jednogłośnie na drugą kadencje. Może dlatego, że chętnie poświęcam swój wolny czas na pracę społeczną oraz pomoc mieszkańcom. Sołectwo Biesal – Podlejki to bardzo aktywne sołectwo. Współpracuje z wieloma instytucjami i organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie naszej gminy. Dziękuję wszystkim wyborcom, postaram się nie zawieść pokładanego we mnie zaufania.

Cegłowo

 

* Cegłowo
Karol Kukraszewski
Cegłowo 1,
tel. 697 650 809


To już trzecia kadencja (z krótką przerwą) Karola Kukraszewskiego jako sołtysa (jedna kadencja jako sołtys Łajs). I chociaż sam p. Karol niezbyt chętnie wypowiada się do „GG”, to wynik ten świadczy o tym, że jest osobą wzbudzającą zaufanie wśród swoich wyborców.

Holdynska

 

* Gronity
Krystyna Hołdyńska
Gronity, ul. Na Wzgórzu 7,
tel. 89 513 16 34 lub 696 454 130

 


– Byłam aktywnym mieszkańcem, jak wielu w naszej wsi. Wspólne prace porządkowe, organizacja i udział w uroczystościach sprawiały satysfakcję i przysparzały znajomych. Zgłoszenie mojej kandydatury na zebraniu wiejskim było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Zanim z tego szoku się otrząsnęłam, byłam już wybrana. Nie umiem powiedzieć, czy będę dobrym sołtysem (czas pokaże). Mogę tylko obiecać, że będę otwarta na ludzi i ich sprawy. Może ta otwartość w połączeniu z solidną pracą da jakieś rezultaty – zobaczymy.
W Gronitach wybrano 11 radnych sołeckich, służących pomocą nowej pani sołtys.

Brzezik

 

* Łajsy
Danuta Brzezik
Łajsy 16/3,
tel. 507 957 197– W dwóch zdaniach trudno mi będzie się wypowiedzieć, bo jestem niepoprawną gadułą. Przede wszystkim chcę podziękować wyborcom za zaufanie i prosić o pomoc, bo wiem, że razem możemy osiągnąć więcej. Postaram się godnie Państwa reprezentować i pomagać w kontaktach z Urzędem Gminy, ponieważ uważam, że również na tym polega rola sołtysa.
O stanowisko sołtysa Łajs ubiegało się dwóch kandydatów: Jan Świst (poprzedni sołtys) i Danuta Brzezik, która wygrała wybory prawie jednogłośnie. W Łajsach wybrano sześcioosobową radę sołecką.

Naglady1

 

* Naglady
Beata Rak
Naglady, ul. Wiejska 13,
tel. 695 718 309– Przyznam szczerze, że na początku nie bardzo chciałam startować w kolejnych wyborach. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pełnieniu tej funkcji, bo sołtysem byłam przez rok, ale mam nadzieję, że wraz z radą solecką ruszymy coś w naszej miejscowości. Bardzo chciałabym, żeby w tym roku powstał plac zabaw dla dzieci – może się uda? Ważną kwestią jest również integracja mieszkańców Naglad i na to położę szczególny nacisk. Myślę, że wspólnie możemy wiele zdziałać dla naszej miejscowości. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mnie wybrali teraz, oraz tym, którzy wspierali mnie przez cały rok, kiedy pełniłam funkcję sołtysa.

Łączyńska

 

* Sząbruk
Małgorzata Łączyńska
ul. Hermana 9/2, Sząbruk,
tel. 89 513 05 49 lub 604 411 905

 


– Moja decyzja kandydowania na funkcję sołtysa po raz drugi podyktowana została tym, że jako sołtys minionej kadencji zdobyłam spore doświadczenie w tej kwestii, jak również dlatego, że sołectwo przystąpiło do programu „Odnowa wsi Warmii Mazur i Powiśla". Wiele zadań w naszym sołectwie zostało już dzięki temu zrealizowanych, niemniej jednak wiele jest jeszcze do zrobienia i właśnie to jest główny powód mojej decyzji – chciałabym kontynuować rozpoczętą pracę. Poza tym pełnienie tej funkcji sprawia mi wiele radości, lubię to, co robię i jestem wdzięczna swoim wyborcom, że udzielili mi kolejnego kredytu zaufania. Wszystkim mieszkańcom sołectwa Sząbruk składam serdeczne podziękowania za powierzenie mi tej wielce zaszczytnej funkcji.
Wygraną zapewniło p. Łączyńskiej 45 głosów; jej rywal Arkadiusz Skerda otrzymał ich 21.

Rozmawiała Joanna Gąsiorowska

Kolejni sołtysi (Woryty-Rentyny, Jadaminy, Śródka, Tomaryny, Dłużki, Rapaty, Unieszewo) zostaną przedstawieni w następnym numerze "Gazety Gietrzwałdzkiej" 5/600, który ukaże się w piątek 6 marca 2015.

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

STYPENDIA 1

 

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

facebook logo

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

ludki 250

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

TELEFON ALARMOWY
500 804 600

 

SMS OD GMINY
799 448 105

w treści wpisz nazwę sołectwa
(bez polskich znaków)

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

BIP

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

nkgt-web-banner-01

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information
Urząd Gminy w Gietrzwałdzie - All Rights Reserved
GIETRZWAŁD - GMINA PEŁNA CUDÓW
2012 © szatko

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information