Ostatnie komunikaty:

Śr
Maj
08
2019
Pn
Kwi
01
2019
01 kwiecień 2019
Wt
Mar
12
2019
12 marzec 2019
Śr
Mar
06
2019

dotacja

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

Oferta specjalna!

Cudowny zakątek Warmii!
Wspaniała okolica:
cisza, spokój!

15 minut samochodem
do centrum Olsztyna!

>>Sprawdź aktualną ofertę<<

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

emapa

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

Korzystamy z dofinansowania…

WFOSiGW-z-napisem-200px

„Uporządkowanie gospodarki
wodno-ściekowej
w Gminie Gietrzwałd etap I”

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Polityka Prywatności   

Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
    Pliki cookies (tzw. ciasteczka) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
    Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
    Pliki cookies wykorzystywane są w celu:    1) Dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb    2) Tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości    3) Utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła
    W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:    1) niezbędne pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu    pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;    2) wydajnościowe pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu    3) funkcjonalne pliki cookies, umożliwiające zapamiętanie wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;    4) reklamowe pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
    W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
    Administrator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
   Poznaj swojego sołtysa cz. 2

Mówi się, że ma być obrotny, odważny w reprezentowaniu postulatów mieszkańców swojego sołectwa w rozmowie z wójtem czy radą gminy. Ma znać się na przepisach, cieszyć się zaufaniem i potrafić budować porozumienie w kwestiach drażliwych i konfliktowych. I najważniejsze: być gotowym do pracy społecznej, wymagającej zaangażowania i serca, często kosztem czasu prywatnego. Sołtys, bo o nim mowa, to ważna osoba na wsi. Jego cechy i umiejętności przekładają się na skuteczne działanie na rzecz rozwoju wsi i lokalnej społeczności. Ale czy jedna osoba jest w stanie sprostać tym wszystkim wymaganiom…? Pamiętajmy o tym, zanim odmówimy współpracy przy jakiejś akcji, pomocy przy czynie społecznym czy uczestnictwa w imprezie.


Bernadeta MielnikTomaryny
BERNADETA
MIELNIK
Tomaryny 1,
tel. 501 020 731
– Byłam już sołtysem Tomaryn i wiem, na czym polega ta funkcja. To nie jest łatwe zadanie. Moje motto to praca z ludźmi i dla ludzi. Wraz z nowo wybraną radą sołecką – czteroosobową – i z pomocą mieszkańców poradzimy sobie z różnymi wyzwaniami. Głęboko w to wierzę. Dziękuję mieszkańcom za przybycie na zebranie i za okazane zaufanie.
W Tomarynach były dwie kandydatki ubiegające się o funkcję sołtysa: Bernadeta Mielnik otrzymała 41 głosów, Małgorzata Karnicka – 5 głosów*

 

Katarzyna GryczonWoryty – Rentyny
KATARZYNA
GRYCZON
Woryty 23
tel.698 663 951
Bardzo dziękuję mieszkańcom Woryt i Rentyn za zaufanie i wsparcie. Postaram się nie zawieść Państwa zaufania i dobrze pełnić funkcję, którą mi powierzyliście. Nigdy nie sprawowałam funkcji publicznej, jest to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Muszę się wielu rzeczy nauczyć. Dlatego bardzo liczę na Waszą pomoc, Wasze rady i współpracę. Rada sołecka składa się z pięciu osób i razem chcemy rozwiązywać problemy mieszkańców i służyć im pomocą. 

 

JadaminyJadaminy
ZBIGNIEW
NOWICKI
Salminek 4
tel. 693133 045
Najwidoczniej ludzie są zadowoleni, skoro wybrali mnie po raz kolejny . Nowy – stary sołtys ma wiele spraw wymagających dokończenia. – Do głównych działań należy zakończenie budowy placu zabaw oraz jego ogrodzenie. Gdyby tylko fundusz sołecki nie był tak mały – wzdycha sołtys Nowicki. – Dziękuję za zaufanie. W Jadaminach wybrano trzyosobową radę sołecką.

 

srodkaŚródka
JADWIGA
ŚMIECIŃSKA
Śródka 6/1
tel. 89 513 14 69
– Zostałam wybrana na trzecią kadencję, żeby zrealizować dalsze plany związane z rozwojem naszego sołectwa – zapowiada pani sołtys. – Bardzo dziękuję za wsparcie wspaniałej rady sołeckiej w ubiegłej kadencji i pomoc mieszkańców. O stanowisko sołtysa ubiegało się dwóch kandydatów. Przeszłam większością głosów. Do rady sołeckiej zostały wybrane trzy osoby. Dziękuję mieszkańcom, którzy mnie wybrali i darzą mnie zaufaniem. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do współpracy, żebyśmy mogli być dumni z naszej małej miejscowości.

 

RapatyRapaty
ANNA
GRATZKA
Rapaty 7
tel. 89 513 14 19
– Dużo pracy włożyłam w wieś Rapaty – jestem sołtysem 20 lat i przez ten cały okres dbam o interesy naszej wsi i jej mieszkańców – mówi Anna Gratzka. – Wiele zadań już wykonaliśmy: przystanki, świetlica, oświetlenie, utwardzona droga nad jeziorem – częściowo opłacona z pieniędzy sołeckich, ale jeszcze wiele mamy do zrobienia. Najważniejszym zadaniem na przyszłość jest doprowadzenie kanalizacji, jak również montaż dodatkowego oświetlenia, oznakowanie dróg dojazdowych i doprowadzenie do końca remontu zabytkowej dzwonnicy w Rapatach. Lubię swoją pracę i postaram się być dobrym gospodarzem. W zebraniu wzięło udział 45 osób. Dwóch kandydatów ubiegało się o funkcję sołtysa. Na mnie zagłosowało 25 osób. Dziękuję za zaufanie.

 

KerskiDłużki
ADAM
KERSKI
Dłużki 5a
tel. 662707 781

– Na prośbę mieszkańców zgodziłem się kandydować na sołtysa Dłużek. Najwidoczniej uważali mnie za osobę właściwą na to stanowisko. Jestem jednym z nielicznych rodowitych mieszkańców wsi. Wychowałem się tu i uważam Dłużki za najpiękniejsze miejsce na świecie, warte poświęcenia mu większej porcji zaangażowania, niż miało to miejsce do tej pory. Głównym zadaniem na przyszłość, moim zdaniem, jest doprowadzenie sieci wodociągowej do wszystkich gospodarstw domowych i poprawa bezpieczeństwa na krajowej drodze nr 16 przebiegającej przez naszą wieś. Równie ważną sprawą jest też poprawa wizerunku wsi (co już po części udało się w ostatnich miesiącach zrealizować). Jestem przekonany, że z pomocą nowej, trzyosobowej rady sołeckiej uda mi się jeszcze dużo w tych kwestiach zdziałać... Chciałbym podziękować mieszkańcom Dłużek za jednogłośny wybór i obiecuję nie zawieść ich zaufania.

Kolejni sołtysi (Unieszewo, Pęglity, Łęguty, Łupstych) zostaną przedstawieni w następnym numerze "Gazety Gietrzwałdzkiej" 6/601, który ukaże się w piątek 20 marca 2015.

Joanna Gąsiorowska

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

STYPENDIA 1

 

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

facebook logo

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

ludki 250

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

TELEFON ALARMOWY
500 804 600

 

SMS OD GMINY
799 448 105

w treści wpisz nazwę sołectwa
(bez polskich znaków)

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

BIP

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

nkgt-web-banner-01

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information
Urząd Gminy w Gietrzwałdzie - All Rights Reserved
GIETRZWAŁD - GMINA PEŁNA CUDÓW
2012 © szatko

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuje pliki cookies tej witryny.

EU Cookie Directive Module Information