Sołectwa

Biesal Kukraszewski Kerski Andrzej Robaczewski

O lewej:

Biesal

Anna Wiśniewska
Biesal 1a
tel. 89 513 13 21

Skład Rady Sołeckiej:
Jadwiga Julicka
Magdalena Mikołajczyk-Jagielska
Paweł Łupicki
Marzena Sienicka

Cegłowo

Karol Kukraszewski
Cegłowo 1
tel. 697 650 809

Skład Rady Sołeckiej:
Krzysztof Mrozek
Ireneusz Rolnicki 
Damian Kuciński 

Dłużki

Adam Kerski
Dłużki 5a
tel. 662 707 781

Skład Rady Sołeckiej:
Iwona Dordzik
Joanna Dziergacz
Ewa Worobel

Gietrzwałd

Andrzej Robaczewski
Gietrzwałd ul. Ostródzka 17
tel. 89 512 34 24

Skład Rady Sołeckiej:
Mariusz Czyżewski
Anna Iwanowska
Dariusz Janaszkiewicz
Katarzyna Wiśniewska
Kamila Żmitro

 Holdynska Guzowy Piec Jadaminy Brzezik 

Od lewej:

Gronity

Krystyna Hołdyńska
ul. Na Wzgórzu 7
89 513 16 34
696 454 130

Skład Rady Sołeckiej:
Ryszard Dymarczyk
Rafał Grzegorczyk
Józef Grzeszczuk
Ula Kamińska
Ewa Kicka
Paweł Krych
Jacek Kwiatkowski
Marek Mechliński
Anna Salmanowicz
Małgorzata Zdunek

Guzowy Piec

Elżbieta Krystkiewicz
Guzowy Piec 29
tel. 89 513 11 47

Skład Rady Sołeckiej:
Leszek Bielawski
Bogusława Nowakowska
Sylwia Karnicka
Zbigniew Karpiński

Jadaminy

Zbigniew  Nowicki
Salminek 4
tel. 693 133 045

Skład Rady Sołeckiej:
Beata Antosiak
Kazimierz Michalak
Tomasz Nowicki

Łajsy

Danuta Brzezik
Łajsy 16/3
tel. 507 957 197

Skład Rady Sołeckiej:
Krzysztof Biadała
Paweł Brzezik
Sylwia Racław
Krzysztof Skowroński
Jan Świst
Ilona Trzcińska

Wysomierska Krolikowski Soltys Naglady Kukuc

Od lewej:

Łęguty

Maria  Wysomierska
Łęguty 10c/3
tel. 785 200 883

Skład Rady Sołeckiej:
Irena Czubkowska
Halina Brzezik
Sebastian Kocoń
Klementyna Krawczyk
Mateusz Wysomierski

Łupstych

Andrzej Królikowski
Łupstych 31 B
tel. 889 733 833

Skład Rady Sołeckiej:
Zbigniew Bosek
Aleksandra Gedig
Krzysztof Kruszewski
Adam Zalewski

Naglady

Iwona Kowalczyk 
Naglady

Skład Rady Sołeckiej:
Karolina Bober
Małgorzata Jakubczyk
Dominika Małachowska
Stanisław Mrozowski
Szymon NadolskiGerhard Kryks

Naterki

Zbigniew  Kukuć
Naterki, ul. Golfowa 21
tel. 89 513 15 13

Skład Rady Sołeckiej:
Joanna Jaguszewska
Renata Stefaniak
Karolina Golks
Katarzyna Mackiewicz
Leszek Dziedziula
Andrzej Milewski

Sendecka puste Rapaty Rentyny  

Od lewej:

Parwółki

Barbara Sendecka
Parwółki 1a
tel. 517 412  018

Skład Rady Sołeckiej:
Małgorzata Karczewska
Hanna Kuligowska-Zawistowska
Dariusz Rzymek

Pęglity

Jerzy Grabowski
Pęglity 10
tel. 89 512 32 12

Skład Rady Sołeckiej:
Dorotę Mandel
Krystyna Lewandowska
Anna Wach

Rapaty

Anna  Gratzka
Rapaty 7
tel. 89 513 14 19

Skład Rady Sołeckiej:
Andrzej Kłoczewski
Stefaniak Krzysztof
Hanna Śniadach

Rentyny

Roman Lewicki
Rentyny 11f
tel. 691 340 124

Skład Rady Sołeckiej:

Jan Bukowski
Ewelina Pawłowska
Wanda Sudoł
Aneta Świeczkowska

 

 srodka Łączyńska Bernadeta Mielnik Unieszewo 

Od lewej:  

Śródka

Jadwiga Śmiecińska
Śródka 6
tel. 89 513 14 69

Skład Rady Sołeckiej:
Iwona Korwek
Paweł Niewiadomski
Tadeusz Wiącek

Sząbruk

Małgorzata Łączyńska
ul. Hermana 9/2, Sząbruk
tel. 89 513 05 49
kom. 604 411 905
malgorzata.laczynska@wp.pl

Skład Rady Sołeckiej:
Tomasz Naguschewski
Ryszard Kalinowski
Radosław Krupa
Jerzy Sieczkowski
Arkadiusz Skerda 
Andrzej Szustkiewicz

Tomaryny

Bernadeta Mielnik
Tomaryny 1
tel. 501-020-731

Skład Rady Sołeckiej:
Adriana  Firuta
Magdalena Lipowska
Radosław Michalski
Iwona Rymarczyk

Unieszewo

Grzegorz Rupiński
Unieszewo 11
tel. 89 513 09 39, 606 401 979
Soltys.Unieszewo@wp.pl

Skład Rady Sołeckiej:
Anna Behrendt
Jarosław Gwardecki
Irena Olszewska
Iwona Omilian
Jacek Szmytka
Jarosław Żejmo

Katarzyna Gryczon

Woryty

Katarzyna Gryczon
Woryty 23 
tel. 698 663 951  

Skład Rady Sołeckiej:
Teresa Brun
Marzena Kędzior
Joanna Łyżwa
Barbara Rydzewska
Zbigniew Tomaszewski